42158425_1553537801458334_7205342564331814912_n
Paweł Olszewski
Jagielonia Białystok

Z pewnością mogę powiedzieć, że Antek Mielecki to wzór do naśladowania. Cieszę się, że mogę z kimś takim pracować nad swoim przygotowaniem mentalnym, ponieważ wiem, że ten czas nie pójdzie na marne i stopniowo będę stawał się lepszym zawodnikiem i człowiekiem dzięki niemu. Podziwiam Antka za jego zaangażowanie i przygotowanie do naszych treningów. Na zajęciach jest konkretny, wie co chce przekazać, jest szczery do bólu za co go bardzo cenię, lekcje są mega ciekawe, a przede wszystkim zawsze po treningach widzę efekty. Oprócz tego wiem, że można na niego liczyć. Pomoże i zmotywuje do działania w trudnych sytuacjach i jednocześnie nastawia pozytywnie do życia. Polecam!

Kuba ojrzyński
Jakub Ojrzyński
LIVERPOOL FC, Reprezentacja Polski U-17

Antoni Mielecki to świetny Trener, który przekazuje mnóstwo wartościowych rzeczy, zwraca uwagę na najdrobniejsze detale, dba o każdy szczegół. Dzięki Treningom Mentalnych z Trenerem Antkiem na pewno stałem się lepszym człowiekiem jak i sportowcem. Polecam – Kuba Ojrzyński.

Zrzut ekranu 2019-10-19 o 10.26.57
Daniela Kosińska
Aston Villa F.C.

Niesamowity Trener jak i człowiek. Jest profesjonalistą w tym co robi. Śmiało mogę powiedzieć, ze zawdzięczam mu bardzo dużo. Współpraca z Nim to czysta przyjemność. Poza trenerem jest również przyjacielem. Jest szczery w tym co robi- nic na pokaz. Jest po prostu wspaniały. W jego towarzystwie nie możesz dawać 40, 60 czy 80 procent. To jest zawsze 110! I nie dlatego, że musisz. To po prostu czujesz, zarażasz się pozytywną energią i przekładasz do swojego życia prywatnego, treningu, meczu. Co wzbudza największy respekt i powoduje, ze jestem przekonana, ze jest to właściwa osoba? Podjęłam z nim współpracę gdy byłam przysłowiowym ‘nikim’ w piłce nożnej. Byłam po operacji, bez klubu z marzeniem o grze poza granicą Polski. Chciałam się rozwijać by później być najlepszą. Poza rodziną to była JEDYNA osoba, która mnie wspierała. Po 7 miesiącach współpracy jestem zawodniczką Aston Villi, a moim herbem klubowym jest lew. Przypadek? Nie sądzę. Antku bardzo Ci dziękuje! #You are Awesome! ????

tomasz-kucz-320787-ub-800_edited
Tomasz Kucz
Bayer Leverkusen, Reprezentacja Polski U-19

Najlepszy Trener Mentalny na świecie!
Tak mógłbym w jednym zdaniu opisać Antka.
Każdego dnia wkłada całe swoje serducho w to, aby osiągnąć swój cel oraz pomóc innym w realizacji swoich marzeń.
Już po naszej pierwszej rozmowie poczułem, że naprawdę osiągnę wszystko co tylko sobie zamarzę! Antek obudził we mnie ten ogień nie tylko do ciężkiej pracy, bo z tym nigdy nie miałem większych problemów. Przede wszystkim obudził we mnie tego dzieciaka sprzed kilku lat, który ma swoje marzenia i głęboko wierzy w ich urzeczywistnienie.
Dzięki naszej współpracy mogę skierować swój umysł na to co dla mnie najważniejsze. Oprócz tego mogę w pełni skoncentrować się na byciu profesjonalnym sportowcem, ale również lepszym człowiekiem.
Po każdym Treningu Mentalnym mam w sobie ogień oraz wodę, która przygasza ten płomień, żeby się nie sparzyć. Z jednej strony jestem gotowy do działania, czuję, że mogę góry przenosić, ale zarazem jestem oazą spokoju, gdyż wiem, że wszystko ma swój czas i krok po kroku sięgniemy razem po to co tylko chcemy. Czuję, że idę w dobrym kierunku i to jest tylko kwestią czasu, gdy osiągnę swój sukces.
Ostatnią rzeczą, która chciałbym poruszyć to nastawienie Antka. Od samego rana do późnych godzin wieczornych, z jego ust nie znika ten przysłowiowy „banan”.
Ten człowiek po prostu cały czas się cieszy! Cieszy się życiem, cieszy się możliwością spełnienia swoich, ale również marzeń innych ludzi, sportowców, tych co chcą podbić świat!
Po naszej krótkiej rozmowie zapoznawczej, ja już wiedziałem, że z jego pomocą, mogę marzyć o czym tylko zapragnę. Nie tylko marzyć, ale te marzenia zamieniać w cel!

z25598612Q�2CPatryk-Klimala-w-Celticu-Glasgow_edited
Patryk Klimala
Jagielonia Białystok, Reprezentacja Polski U-21

Wiedziałem , ze Treningi Mentalne są ważne ale spotkałem Antka, który mi uświadomił o co w tym wszystkim chodzi, nauczył dużo rzeczy życiowych nie tylko mentalnych. Jest osobą, na którą można liczyć w każdym momencie swojego życia, czy jesteś w dołku czy na szczycie zawsze jest z tobą, osobiście uważam ze jest jednym z lepszych topowych Trenerów Mentalnych, a to dopiero początek. Mi Treningi Mentalne dały dużo, przede wszystkim ułożyłem sobie wszystko w głowie, dzięki czemu stałem się lepszym piłkarzem, częściej się uśmiecham do ludzi. Antoni Mielecki – człowiek zarażający optymizmem, motywacją do ciężkiej pracy ale też to wszystko robiąc z głową.

Zrzut ekranu 2019-10-19 o 10.18.50
Paweł Jaroszyński
Genoa CFC/US Salernitana 1919

„Antoni Mielecki – znakomity Trener, sumienny, zawsze przygotowany do zajęć, perfekcyjny ze znakomitym warsztatem. Świetny mówca, człowiek, który potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę. Bardzo dobrze pracuje z ludźmi pod kątem rozwoju mentalnego! Pomimo młodego wieku, to nie jest ” Antek ” to Antoni Mielecki z wielkim zamiłowaniem do sportu, ambicjami i przede wszystkim marzeniami, do których dąży i spełnia z dnia na dzień, cieszę się, że Go poznałem i napewno zapamiętam na długie, długie lata okres spędzony na sali treningowej”.

Zrzut ekranu 2019-10-19 o 10.05_edited
Przemysław Zdybowicz
Wisła Kraków

„Z trenerem Antonim Mieleckim współpracuje od kilku miesięcy polecił mi go mój menadżer ponieważ potrzebowałem pomocy w treningu mentalnym i motorycznym. Mimo tak krótkiego czasu współpracy od razu treningi zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Uważam ze wielu trenerów na świecie powinno brać przykład z trenera Antoniego Mieleckiego. Jego zaangażowanie, pomysły, wsparcie, przechodzi ludzkie granice. To właśnie dzięki trenerowi zrozumiałem co tak naprawdę chce osiągnąć w życiu i przede wszystkim, jak do tego podchodzić. Nigdy w życiu nie spotkałem takiego trenera, który z taka premedytacją spełnia swoje marzenia i oczywiście zawsze z uśmiechem na twarzy”.

radek.645x365xffffff
Radosław Kanach
Cracovia Kraków, Reprezentacja Polski U-20

Antka poznałem dość przypadkowo, z polecenia Pawła Jaroszyńskiego. Gdy jechałem na pierwsze spotkanie myślałem sobie „ale po co to robić, to nie ma sensu, na pewno będę niezadowolony”. Wszystko się zmieniło podczas pierwszej rozmowy i treningu. Ta chwila wystarczyła, żeby przekonać się, ze jest on osoba wyjątkową, wie co chce w życiu robić i jest naprawdę mega dobry – jak nie najlepszy w tym co robi, czyli Treningu Mentalnym. Ciężka praca popłaca ale najlepiej dowiedzą się o tym osoby, które współpracują z nim. Serdecznie polecam współpracę z Antonim Mieleckim. – Radek Kanach