tomasz-kucz-320787-ub-800_edited
Tomasz Kucz
Bayer Leverkusen, Reprezentacja Polski U-19
Tomasz Kucz – Bayer Leverkusen, Reprezentacja Polski U-19

Najlepszy Trener Mentalny na świecie!
Tak mógłbym w jednym zdaniu opisać Antka.
Każdego dnia wkłada całe swoje serducho w to, aby osiągnąć swój cel oraz pomóc innym w realizacji swoich marzeń.
Już po naszej pierwszej rozmowie poczułem, że naprawdę osiągnę wszystko co tylko sobie zamarzę! Antek obudził we mnie ten ogień nie tylko do ciężkiej pracy, bo z tym nigdy nie miałem większych problemów. Przede wszystkim obudził we mnie tego dzieciaka sprzed kilku lat, który ma swoje marzenia i głęboko wierzy w ich urzeczywistnienie.
Dzięki naszej współpracy mogę skierować swój umysł na to co dla mnie najważniejsze. Oprócz tego mogę w pełni skoncentrować się na byciu profesjonalnym sportowcem, ale również lepszym człowiekiem.
Po każdym Treningu Mentalnym mam w sobie ogień oraz wodę, która przygasza ten płomień, żeby się nie sparzyć. Z jednej strony jestem gotowy do działania, czuję, że mogę góry przenosić, ale zarazem jestem oazą spokoju, gdyż wiem, że wszystko ma swój czas i krok po kroku sięgniemy razem po to co tylko chcemy. Czuję, że idę w dobrym kierunku i to jest tylko kwestią czasu, gdy osiągnę swój sukces.
Ostatnią rzeczą, która chciałbym poruszyć to nastawienie Antka. Od samego rana do późnych godzin wieczornych, z jego ust nie znika ten przysłowiowy „banan”.
Ten człowiek po prostu cały czas się cieszy! Cieszy się życiem, cieszy się możliwością spełnienia swoich, ale również marzeń innych ludzi, sportowców, tych co chcą podbić świat!
Po naszej krótkiej rozmowie zapoznawczej, ja już wiedziałem, że z jego pomocą, mogę marzyć o czym tylko zapragnę. Nie tylko marzyć, ale te marzenia zamieniać w cel!