AntoniMielecki (1)

Współpraca

Trening Mentalny

Znasz to uczucie?

Masz wielkie oczekiwania, a kolejny raz Ci nie wyszło. Zawiodłeś, spaliłeś się w najważniejszym momencie i przez to nie pokazałeś pełni swojego potencjału. Mecz, do którego się przygotowywałeś znów był daleki od Twoich oczekiwań i prawdziwych możliwości. To co tak często pokazujesz bezproblemowo na treningach – na meczu jakby nie grało właściwie. Nie wiadomo czy to stres sparaliżował, czy tak jakby ta presja z tyłu głowy ze strony trenerów i bliskich wdawała się we znaki. Ewidentnie brakowało jeszcze tego luzu i spokoju na boisku… Spoko, jakoś to będzie… 

Mijają dni, niby chcesz coś osiągnąć w tej Piłce, ale w sumie nie do końca wiesz co. Żadnych konkretów. Kolejne tygodnie. Spada motywacja i z tej dziecięcej radości, która tak często była w Tobie, gdy wychodziłeś na boisko, stopniowo to gaśnie. Gdy coś Ci nie wychodzi na boisku, spada Twoja pewność siebie, a krzyki trenera i hejty kolegów wprowadzają tylko więcej negatywnych myśli do głowy. Niecelne zagranie, nietrafiona setka na pustaka, strata piłki… I tracisz to… tracisz swoją koncentrację, tracisz swój spokój i szybko się denerwujesz. Kolejny trening, kolejny mecz daleki od oczekiwań i od tego na co naprawdę stać Cię na boisku. 

 

A na domiar tego złego czujesz, że ciągle czas przelatuje Ci przez palce. Minął kolejny tydzień, kolejny miesiąc i kolejny sezon. Niby umiejętności trochę poszły w górę, ale dalej nie ma znaczących sukcesów i większych efektów w Twojej karierze piłkarskiej. Czujesz, że chcesz osiągnąć coś więcej, grać wyżej i być kluczową postacią w swoim zespole, ale w sumie nie wiesz do końca jak się za to zabrać i jak to zrobić. I gdy od czasu do czasu złapałeś słomiany zapał i zachciało Ci się trochę bardziej, przychodzi kolejny cios w najmniej oczekiwanym momencie. Problemy z trenerem, mniej gry w pierwszym składzie, kłótnia z kolegą w zespole, uraz lub kontuzja, która wybija Cię z rytmu. Podłamujesz się i nie radzisz sobie z trudnościami jakie los Ci podrzuca. I w sumie trenujesz, ale tak jakoś bez bez pasji, bez ognia, tak nijako, tak po prostu. Znowu kolejny trening, znowu kolejny dzień. Niby działasz, trenujesz, ale bez fajerwerków i efektów . Niczym chomik, który ciągle biega w swym kołowrotku, ale ciągle jest w tym samym miejscu. Wielka kariera piłkarska? Niestety, szara rzeczywistość. 

A gdyby tak w bardzo krótkim czasie można by to było wszystko zmienić i pozbyć się tych wszystkich trudności i problemów. I w końcu zacząć odnosić sukcesy w Piłce i być kluczową postacią w swoim zespole? Robić efekty, robić liczby, dawać wyniki swojemu zespołowi i na każdym meczu pokazywać maksimum swojego potencjału. Brać ciężar gry na siebie i robić genialną robotę na boisku. Sen, marzenie? Nie. 

To Trening Mentalny, czyli Twój must have na drodze do genialnej kariery piłkarskiej

Ponad

przeprowadzonych Treningów Mentalnych
0

Ponad

godzin kursów i szkoleń
0

liczba

napisanych książek
0

Dlaczego jestem najlepszą osobą do pomocy Piłkarzom?

Ponieważ, współpracuję z Piłkarzami jako Trener Mentalny już od ponad 6 lat. Jestem autorem 6 książek w tym 5 o Treningu Mentalnym. A 2 z nich są bestsellerami wsród Piłkarzy. Mam za sobą przeprowadzonych ponad 2500 Treningów Mentalnych z zawodnikami takich klubów jak m.in: Celtic Glasgow, Liverpool F.C., Aston Villa, Chicago Fire, New York Red Bulls, Bayer 04 Leverkusen, licznych klubów z Ekstraklasy oraz młodzieżowych kadr Polski. Byłem również Trenerem w Akademii Wisły Kraków oraz całe moje życie było i jest związane ze sportem. Sam grałem w Piłkę jako kapitan w juniorach Wisły Kraków, więc nie tylko pomagam Zawodnikom dzięki zdobytej wiedzy, ale przede wszystkim dzięki praktyce. Borykałem się z tymi samymi problemami co Ty. Więc znam świat piłkarski od podszewki. Dzięki właśnie temu mogę Ci jeszcze lepiej pomóc. 

CO zyskasz

Dzięki naszej współpracy poprzez
Treningi Mentalne

Opinie o współpracy

Nawiąż współpracę i umów się
na trening mentalny

Treningi Mentalne FAQ

Na naszym pierwszym Treningu Mentalnym
wyznaczymy Twoje oceny mentalne, abyś wiedział skąd startujesz. Czyli inaczej mówiąc, sprawdzimy nad czym najbardziej musisz popracować mentalnie. Tak,  abyś w jak najkrótszym czasie miał jak największe efekty na boisku i poza nim. 

Na kolejnych Treningach działamy już z planem na Twoją karierę, który specjalnie dla Ciebie przygotuję. I wtedy zaczyna się prawdziwe: Lecimy po Marzenia! 🙂 

Widzimy się raz w tygodniu na Treningu Mentalnym. Łączymy się na kamerce przez dowolny komunikator (FaceTime, WhatsApp, Skype, messenger – jak wolisz) Skupiamy się tylko na Tobie i Twoim sukcesie. 

Grafik dostosowuję do Ciebie. Nie bój się, że ciężko Ci będzie znaleźć czas, bo masz intensywny grafik treningowy, czy mieszkasz w internacie, a w domu jesteś tylko na weekendy. Moi Zawodnicy są dla mnie najważniejsi i zawsze wyjdę na przeciw, żeby dopasować się i znaleźć czas dla moich Zawodników. O każdej porze dnia i nocy, o czym świadczą częste Treningi z Chłopakami ze Stanów, które niejednokrotnie kończyliśmy o 2/3 w nocy 🙂

Zapisz się

Wypełnij formularz

Wypełnij ten formularz, jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą;

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka Prywatności

Jedyna taka książka
dla piłkarzy

Książki i Szkolenia

 • Wszystkie
 • Audiobooki
 • E-booki
 • Książki
 • Kurs Online
 • Pakiety
 • Szkolenia
 • Wszystkie
 • Audiobooki
 • E-booki
 • Książki
 • Kurs Online
 • Pakiety
 • Szkolenia
 • Wszystkie
 • Audiobooki
 • E-booki
 • Książki
 • Kurs Online
 • Pakiety
 • Szkolenia

Twój sukces jest moją pasją!

Jestem zawsze gotowy, aby Ci pomóc.
POWIEDZ “TAK” DLA SWOJEGO SUKCESU!

“Zrozum to, za kilkadziesiąt lat bardziej będziesz żałował, nie tego co zrobiłeś, lecz tego czego bałeś się dokonać”

© 2024 created by NomAds Media

Kontakt

A.M Football Dream LTD
Numer VAT: 60043687H
Numer firmy: HE 455424
Agias Faneromenis, 143-145 PATSIAS COURT, Flat/Office 201
6031, Larnaca, Cyprus